Wednesday, June 7, 2023

gaz paja

Gaz Paja, investitor strategjik? Berisha: Skandali dhe vjedhja e fundit

Lideri historik i PD-së, Sali Berisha, e ka konsideruar dhënien e statusit “Investitor strategjik”, humoristit Gaz Paja bashkë me 140 mijë m2 tokë në bregdet, si skandal dhe dëshminë më flagrante se si Edi Rama dhe kjo qeveri po...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img