Wednesday, June 7, 2023

fushate

Qytetarët e Krujës helmohen nga uji i pijshëm, por ja çfarë premtoi Rama në fushatë (Video)

Rreth 300 persona kanë pasur simptoma helmimi dhe kanë marrë mjekim në spitalin e qytetit. Dyshohet se e gjitha kjo ka ardhur për shkak të ujit të pijshëm. Për këtë është ndërprerë edhe furnizimi me ujë. Por, a e mbani...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img