No menu items!

fmn

FMN-ja për amnistinë fiskale: Qeveria të ndryshojë projektligjin

Shefja e Fondit Monetar Ndërkombëtar (FMN), Yan Sun deklaroi se Shqipëria nuk është ende gati për të bërë amnistinë fiskale. Gjatë një konference të përbashkët për shtyp në Tiranë me ministren e Financave dhe Ekonomisë, Delina Ibrahimaj dhe guvernatorin e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img