Wednesday, June 7, 2023

firme

”Më kanë falsifikuar firmën”/ Delegatja e PD ndërhyn live në emision

Delegatja e Partisë Demokratike, Freskida Rapo ka ndërhyrë “live” në emisionin “Open” dhe ka denoncuar se firma e saj është falsifikuar. Ajo u shpreh se deputeti Agron Shehaj e kishte telefonuar dhe e kishte pyetur nëse kishte firmosur, por ajo...

Agron Shehaj shkon në selinë e PD, verifikon firmat e delegatëve për Kuvendin e 11 dhjetorit

Ish-kandidati për kryetar i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka shkuar në selinë blu, për të verifikuar firmat e depozituara nga ish-kryeministri Sali Berisha për mbledhjen e Kuvendit. Prej orës 15:00, Shehaj ndodhet në zyrën e kryetarit të Këshillit, Edi...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img