No menu items!

firmat

Berisha ironizon Bashën: Peng-kryetari do i shohë fletët si anëtar i thjeshtë

Ish-kryeministri Sali Berisha është i bindur se do të arrijë mbledhjen e Kuvendit Kombëtar për të shkarkuar kryedemokratin Lulzim Basha, dhe për t’u rikthyer vetë si kryetar i Partisë Demokratike. Berisha tha nga foltorja e Sarandës, se 4,200 mandatet e...

”4200 firmat, blof i Berishës”/ Basha thirrje ish-kryeministrit: Mjaft ndihmove Edi Ramën

Kryedemokrati Lulzim Basha e cilësoi blof procedurën e ndjekur nga ish-Kryeministri Berisha për dorëzimin e 4 200 firmave të delegatëve të Kuvendit Kombëtar në zyrën e kryetarit të Këshillit Kombëtar Edi Paloka. Basha  akuzoi Berishën se ka shkelur statutin...

Berisha: Kuvendi Kombëtar do mblidhet, të verifikohen firmat

Ish-kryeministri Sali Berisha tha në një lidhje në emisionin “Opinion” se Kuvendi Kombëtar i PD do të mblidhet në transparencë të plotë. Berisha ka ftuar të gjitha mediat të verifikojnë firmat në formularët e dorëzuar në PD. I pyetur nga...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img