Wednesday, June 7, 2023

emerim

Tha se do të rrinte me familjen, Ardi Veliu emërohet zv/ministër

Ish-drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu është emëruar në mbledhjen e sotme të qeverisë në postin e ri. Ai do të jetë zv/ ministër i Energjisë dhe Infrastrukturës në dikasterin që drejtohet nga Belinda Balluku. Në datë 5 Tetor...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img