No menu items!

edison memolla

Publikohet audio përgjimi/ Kandidati i PS blen votat në Rrogozhinë

Skandalet nuk kanë të reshtur për Partinë Socialiste dhe kandidatët e saj edhe në zgjedhjet e 6 marsit, ku po shfrytëzojnë varfërinë e qytetarëve për tu blerë vota me pagesa kesh, me abuzime me fondet shtetërore, por edhe me...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img