No menu items!

edi raama

Rama: Kemi përmbushur kushtet, por nuk jemi ende gati për anëtarësimin në BE

Kryeministri Edi Rama deklaroi nënvizoi se Shqipëria ka bërë hapa përpara për çeljen e negociatave dhe këto përpjekje sipas tij janë vlerësuar nga Komisioni Evropian. Gjatë konferencës së përbashkët me Ambasadorin e BE në Shqipëri, Luigi Soreca, kreu i qeverisë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img