Wednesday, June 7, 2023

dyer

Hiqen dyert e blinduara nga selia e PD

Partia Demokratike ka marrë vendim që të heqë dyert e blinduara pas kërkesës që patën një pjesë deputetëve demokratë gjatë mbledhjes së kryesisë një ditë më parë, si dhënien e një mesazhi pozitiv për ribashkimin e partisë. Pas heqjes së...

Grupi i Rithemelimit të PD shkon në selinë blu, i gjen dyert e mbyllura

Një grup prej 6 personash të Komisionit të Përkohshëm të Rithemelimit të Partisë Demokratike shkuan në selinë blu, por aty gjetën të mbyllura dyert e godinës dhe e patën të pamundur për të hyrë brenda. Të drejtuar nga deputeti demokrat...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img