Wednesday, June 7, 2023

dosje

”Ke dosje në SPAK”, Berisha i përgjigjet Bashës

Sali Berisha iu përgjigj kryedemorkatit Lulzim Bashëa, lidhur me deklaratën e këtij të fundit një ditë me parë se ish-kryeministri dhe familjarët e tij kanë dosje në SPAK. Lideri historik i PD tha se Prokuroria nuk ka pranuar asnjë nga...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img