No menu items!

deshton

Dështon raundi i parë për zgjedhjen e presidentit

Këtë të hënë ka dështuar raundi i parë për zgjedhjen e Presidentit të Republikës. Në seancën plenare nuk u paraqit asnjë kandidaturë, ndaj dhe nuk pati votim. Deputetja socialiste, Klotida Bushka në emër të Komisionit të Ligjeve tha se deri...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img