No menu items!

debat]

Berisha sfidon Ramën: Hajde në debat televiziv, do të t’i numëroj krimet dhe mëkatet

Ish-kryeministri Sali Berisha e ka sfiduar haptazi kryeministrin Edi Rama në një debat televiziv. Nga Pogradeci, ku zhvilloi Foltoren e rradhës, ai tha se në atë debat do ia numërojë të gjitha mëkatet e këtyre 8 viteve Ramës. Sali Berisha: Kam një...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img