No menu items!

dashamir shehi

A u vonohet rroga deputetëve? Dashamir Shehi jep përgjigjen

Deputeti Dash Shehi në një intervistë ka folur ndryshe nga sa jemi mësuar. I ftuar në “Why Not” ai ka folur për punën si deputet, teksa tha se këtë profesion e bën me dëshirë të madhe dhe se nuk është...

Foltorja e Berishës/ Dash Shehi: Mbushen sallat, njerëzit nuk pëlqejnë Bashën

Deputeti Dashamir Shehi, ka komentuar faktin që ish-kryeministri Sali Berisha ka mbështetje maksimale në bazën e PD-së dhe i mbush sallat plotë në takimet e Foltores. I ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, Shehi tha për këtë ka...

Përçarja brenda PD-së/ Shehi: As Berisha nuk e mund dot Ramën

Deputeti Dashamir Shehi, ka komentuar zhvillimet e fundit brenda Partisë Demokratike, force politike me të cilën është në aleancë. I ftuar në ''Abc News'', Shehi u shpreh se edhe rikthimi i ish-kryeministrit Sali Berisha në krye...

Vettingu i politikanëve, Shehi: Të fillojë nga Basha dhe shefat

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u rikthye tezës dhe idesë së tij për vetting në radhët e politikës. Në një konferencë për shtyp ditën e sotme, ai tha se kjo është mënyra e vetme për të ndryshuar Shqipërinë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img