Wednesday, June 7, 2023

damian gjiknuri

“15 fluturime me bosët e plehrave dhe shtëpi në Maltë”, Gjiknuri padit Bardhin për shpifje

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri ka paditur numrin dy të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, pasi ky i fundit e akuzoi për udhëtimet jashtë vendit me Mirel Mërtirin e inceneratorëve; si dhe posedimin e një shtëpie sekrete...

Bardhi akuza Gjiknurit: Udhëtoi 15 herë me Mirel Mërtirin, pushime në shtëpinë e tij në Maltë

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi akuzoi ish ministrin e Insrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri për lidhje me skemën mafioze sipas tij të inceneratorëve. Gjatë fjalës së tij në seancën plenare në Parlament, Bardhi tha se Gjiknuri ka...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

 The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always...
- Advertisement -spot_img