No menu items!

Dalibor Jevtiç

Jevtiç: Nëse dhuna vijon, edhe serbët në jug të Ibrit të largohen nga institucionet

Zëvendëspresidenti i Listës Serbe dhe kryetari i Shtërpcës, Dalibor Jevtiç ka bërë thirrje që edhe serbët në jug të Kosovës të largohen nga institucionet. Për Euronews Serbia, Jevtiç tha se këtë mendim ia kishte thënë edhe kryetarit të Listës Serbe, Goran...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img