No menu items!

cnn

‘Thirrje për ndërhyrje të NATO-s’, CNN pasqyron situatën në veri të Kosovës

Tensionet në veri të Kosovës me serbët lokalë, të cilët kanë vendosur barrikada dhe ku ka pasur shpërthime e të shtëna armësh, janë pasqyruar edhe në mediat ndërkombëtare. Në një artikull të saj, CNN shkruan se kryeministri i Kosovës Albin Kurti u...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img