No menu items!

cez

SPAK fundos Metën dhe Berishën, merr në dorë dosjen e aferës CEZ-DIA

Prokuroria e Posaçme rrezikon të fundosë ish-kryeministrin Sali Berisha dhe presidentin Ilir Meta. Në vitin 2018 u dorëzua një padi në Prokurorinë e Krimeve të Rënda nga juristi Romeo Kara, i cili paditi presidentin Meta, Sali Berishën dhe disa...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img