Wednesday, June 7, 2023

blindim

Blindohen dyert e Kryeministrisë pak orë para protestës

Dyert kryesore në katin e parë në hyrje të Kryeministrisë janë blinduar, duke u veshur me llamarinë të fortifikuar, pak orë para protestës së thirrur nga opozita në orën 16:00. Gjithashtu, në bulevard, shtyllat e ndriçimit janë me material graso....

Ja se si duket selia e PD tani pas ‘debunkerizimit’ (Foto)

Pamjet e ditëve të fundit kanë tronditur opinionin publik. Ata e dinin se selia e PD ishte blinduar, por përmasat e bunkerizimit ishin të frikshme. Pasi janë larguar tonelata me hekur dhe beton nga brenda selisë, tani ajo ka nisur të...

Çmimi i hekurit u trefishua/ Basha ktheu selinë në bunker, 1 derë 350 kg

TIRANË– Selia e Partisë Demokratike është ‘lehtësuar’ sot nga të gjithë dyert e dritaret e hekurit që ishin vendosur nga kryetari në ikje, Lulzim Basha, vetëm pak ditë para protestës së dhunshme të 8 janarit. Pamjet nga brenda selisë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img