No menu items!

bermudes

Trekëndëshi i Bermudeve Rama-Berisha-Meta/ Gazetari Hoxha për deklaratën e Bashës: Lufta filloi

Gazetari Artan Hoxha, ka reaguar pas deklaratës së fortë të kryedemokratit Lulzim Basha sot në Kuvend, i cili futi në një “thes” presidentin Ilir Meta, kryeministrin Edi Rama dhe ish-kryeministrin Sali Berisha duke i cilësuar si “trekëndëshi i Bermundës”. Hoxha...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img