Wednesday, June 7, 2023

bashkia tirane

Basha tregoi sekretin e fitores ndaj Ramës, LSI: More votat tona

Vazhdon përplasja mes Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim. Në një intervistë për “News24”, kryedemokrati Lulzim Basha, ka zbuluar atë që ai e cilësoi si sekretin për t’i marrë nga duart kryeministrit aktual, Edi Rama, Bashkinë e Tiranës. Gjatë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img