No menu items!

bashkia e tiranes

Berisha i përgjigjet Bashës për fitoren e 2011: Si ia dhashë 80 votat që fitoi ndaj Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha, i është përgjigjur deklaratës së kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i cili tha pak ditë më parë se fitoi Bashkinë e Tiranës, pasi përjashtoi nga fushata, liderin historik të demorkatëve. Nga Fushë-Kruja, ku zhvilloi Foltoren e...

Manjani: Në zgjedhjet e 2011 për Bashkinë e Tiranës, Basha donte të pranonte humbjen ende pa mbaruar gara

Ish-ministri i Drejtësisë dhe deputeti i LSI, Ylli Manjani komentoi deklaratën e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Ky i fundit u shpreh në një intervistë për ''News 24'' ditën e djeshme, Basha u shpreh se i fitoi zgjedhjet...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img