No menu items!

bamir topi

Topi: Basha nuk më ka bindur kurrë, fitorja ndaj Olldashit ishte e pandershme

Ish-presidenti i Republikës, Bamir Topi ka komentuar situatën e brendshme në Partinë Demokratike. Duke u kthyer pas në kohë, ai u shpreh se Basha pas fitorës së tij, aspak të ndershme me Oldashin, nuk do të ketë më trofe. Bamir Topi:...

“Trekëndëshi i Bermudës”/ Topi: Basha e sheh Metën si një kundërshtar të fortë politik

Ish-Presidenti i Republikës, Bamir Topi ka komentuar zhvillimet e fundit politk enë vend, si dhe situatën brenda partisë Demokratike. I pyetur për deklaratën e kryedemokratit Lulzim Basha për “trekëndëshin e Bermudës”, Topin u shpreh se kjo është një metaforë e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img