Wednesday, June 7, 2023

audio

Audio përgjimi i Veliajt, Rama: Nuk është provë

Edi Rama ka urdhëruar prokurorinë që të mos e prekë Erion Veliajn, pas publikimit të audio përgjimit, ku ai del haptas duke ndërhyrë në zgjedhjet e brendshme të FSHF-së. Duke iu përgjigjur një komentuesi, Rama është shprehur se këto regjistrime...

VIDEO/ Veliaj shantazhon hapur anëtarët e shoqatës Tirana

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj po ndërhyn fuqishëm në zgjedhjet e Shoqatës rajonale të futbollit Tirana, të cilat pritet që të mbahen sot, dhe iu paraprijnë zgjedhjeve për kreun e FSHF-së në datën 2 Mars. Në një audio të publikuar...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img