No menu items!

arben kraja

Kreu i SPAK-ut: Sali Berisha po hetohet për dy çështje

Kreu i Strukturës së Posaçme (SPAK), Arben Kraja deklaroi se institucioni që ai drejton, po heton dy çështje, atë të Gërdecit dhe privatizimit të kompleksit “Partizani”. Për “RTSH”, Kraja u shpreh se nuk mund të japë të dhëna të hollësishme...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img