Wednesday, June 7, 2023

alfred moisiu

Moisiu: Nëse Berisha vjen në pushtet do të ishte fundi i dynjasë

Ish-presidenti Alfred Moisiu e quan të gabuar rikthimin e Sali Berishës në PD dhe tentativën e tij për të ardhur sërish në pushtet. I ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, Moisiu tha se rikthimi në pushtet i Sali...

Ish-presidenti Moisiu ‘zbulon’ një prej akuzave të DASH për shpalljen e Sali Berishës ‘non grata’

Tiranë - Ish-Presidenti i Shqipërisë Alfred Moisiu ka komentuar vendimin e Departamentit Amerikan të Shtetit, për shpalljen “non grata” të ish kryeminstrit Sali Berisha. Sipas Moisiut, në dosjen e DASH për Berishën, është edhe një episod shantazhi që ka...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img