No menu items!

Aleksandr Dugin

Kush është ‘truri i Putinit’ dhe cili është këndvështrimi i tij për luftën në Ukrainë?

Vdekja e gazetares pro-Kremlinit, Daria Dugina disa ditë më parë ku iu vendos një bombë teksa udhëtonte në një makinë pranë Moskës, nxiti menjëherë spekulimet se objektivi i synuar i sulmit mund të ketë qenë babai i saj. Aleksandr Dugin...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img