No menu items!

aldo bumci

Përplasje fizike me Jemin Gjanën? Aldo Bumçi: Ja çfarë ndodhi

Kryesia e Partisë Demokratike, u mblodh mbrëmjen e djeshme, ku umor venidmi për të mbajtur Kuvendin Kombëtar më 18 Dhjetor. Por, gjatë mbledhjes maratonë prej rreth 6 orësh, u raportua se ish-ministrat Aldo Bum♪i dhe Jemin Gjana, ishin përpalsur...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img