Wednesday, June 7, 2023

aksident

Aksidentohet për vdekje 65-vjeçari në Maliq

Një 65-vjeçar është aksidentuar për vdekje këtë të premte në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Shtetasi Albert Pura, duke drejtuar mjetin tip “Ford” ka përplasur biçiklistin Nazif Sulollari, banues në fshatin Symiz, Maliq. Ai u dërgua në spitalin e Korçës, ku ka ndërruar...

Burg për 29-vjeçaren që aksidentoi për vdekje një këmbësor dhe plagosi tre të tjerë

Gjykata e Tiranës caktoi masën e sigurisë “Arrest me burg” per 29-vjeçaren, Elinta Garo. Ajo do të qëndrojë në burg për 30 ditë, deri në kryrjen e ekspertizës auto-teknike të automjetit ajo drejtonte. Garo është përlotur në sallë dhe nuk ka...

“Benz-i” përplas motorin në Vlorë, plagoset 37-vjeçari

Një aksident automobilistik është regjistruar mesditën e së shtunës në aksin rrugor Babicë-Qishbardhë, ku një 37-vjeçar ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore në spitalin e Vlorës. I plagosuri, shtetasi E.C, i cili drejtonjte një motomjet...

VIDEO | Aksident i rëndë në Rrogozhinë, kamioni përplas “Benz-in”, dyshohet për 2 viktima

Një aksident i rëndë ka ndidhur mesditën e së enjtes në aksin rrugor Rrogozhinë-Elbasan, ku dyshohet se dy persona kanë humbur jetën. Në vendin e quajtur ‘Bishti i Zhurit’, një automjet tip ‘Benz’ është përplasur me një mjet të tonazhit...

Aksident me vdekje në Durrës

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me aksidentin e ndodhur pak çaste më parë në aksin rrugor Qerret-Durrës. Një makinë ka përplasur tre këmbësorë e për pasojë ka ndërruar jetë një grua. Dy personat e tjerë...

Aksident në Bullgari, autobusi me 29 pasagjerë nga Kosova përplaset me një kamion

Një autobus me pasagjerë nga Kosova është aksidentuar në Bullgari. Mediat vendase bëjnë me dije se në autobus ndodheshin 29 pasagjerë, ku 6 prej tyre ishin fëmijë. Deri tani bëhet me dije se të gjithë pasagjerët janë në gjendje të...

Aksident i rëndë në Dibër/ Makina del nga rruga, humb jetën një person

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar këtë të hënë në aksin Peshkopi-Maqellarë. Mjeti ka dalë nga rruga, ku për pasojë ka humbur jetën shtetasi E.H, ndërsa kanë mbetur të plagosur tre të tjerë. Të plagosurit janë dërguar në spital ku...

Aksident i dyfishtë në Durrës, plagosen shoferi dhe pasagjeri

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në aksin rrugor Maminas-Durrës. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije, se një automjet me drejtues shtetasin B. M., është përplasur me automjetin me drejtues F. P. Si pasojë e përplasjes është...

Aksident tragjik në ”Rrugën e Kombit”/ Përplasen 2 automjete, humb jetën një fëmijë

Një aksident i rëndë është regjistruar në Milot në Rrugën e Kombit këtë të hënë. Mësohet se dy makina, një “Opel” dhe një "Benz”, janë përplasur me njëra-tjetrën. Për pasojë ka ndërruar jetë një fëmijë 3 vjeç. I mituri po...

Aksident i rëndë në Lezhë, mjeti përplas këmbësorin për vdekje

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e së hënës në superstradën Torovicë-Lezhë. Këmbësori me iniciale N.S., është përplasur nga një automjet tip “Benz” kurse drejtuesi njoftohet se ka braktisur makinën dhe është larguar nga vendi i ngjarjes Grupi hetimor po...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img