No menu items!

50 mije dollare

Rusia financoi Partinë Demokratike me 500 mijë dollarë në vitin 2017

Rusia ka transferuar në mënyrë të fshehtë mbi 300 milionë dollarë për parti politike, drejtues dhe politikanë të huaj në mbi 24 vende të botës, duke nisur nga viti 2014. Lajmin e bëjnë të ditur burime të administratës amerikane, të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img