Wednesday, June 7, 2023

40 mije leke

Rama: Nga 1 korriku 2022, zerohen taksat për të punësuarit me pagë 40 mijë lekë

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë dhe një herë premtimin e Qeverisë që drejton për të zeruar taksat mbi pagën, për të gjithë ata të punësuar që marrin 40 mijë lekë në muaj. “Nga 1 korriku 2022, zero taksë mbi...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img