Wednesday, June 7, 2023

22 marsi

22 marsi është dite frymëzimi për demokratët

Nga: Sali Berisha Gëzuar 22 Marsin! Te dashur miq, sot shqiptaret ne Shqipëri dhe kudo ne bote festojnë 22 Marsin, ditën e pare te lirisë dhe demokracisë ne shekuj dhe mijëvjeçare ekzistence Si sot 20 vjet me pare mbi 1.7 milionë shqiptar...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img