Wednesday, June 7, 2023

11 dhjetor

Gjykata njeh Kuvendin e 11 Dhjetorit

Gjykata e Tiranës regjistron statutin e dalë nga Kuvendi i 11 dhjetorit, i njohur edhe si Kuvendi i Rithemelimit të PD. Me vendimin e dhënë paraditen e kësaj të premteje në Gjykatën e Tiranës, tashmë PD do të ketë një...

Shehaj verifikon firmat e delegatëve: Do të shkoj në Kuvendin e 11 Dhjetorit

Deputeti demokrat, Agron Shehaj ka folur pas verifikimit të firmave të mbledhura për mbajtjen e Kuvendit të 11 Dhjetorit, të thirrur nga ish-kryeministrit Sali Berisha. Në një dekalaratë për mediet Shehaj thotë se 98% e firmave janë të sakta, duke...

Berisha: Kuvendi Kombëtar do të mblidhet në 11 Dhjetor, Peng Basha dhe Rama nuk mund ta pengojnë

Ish-kryeministri Sali Berisha, në një konferencë për mediat është shprehur se Kuvendi Kombëtar i Pd-së do të mblidhet në 11 dhjetor, ashtu siç e kanë zgjedhur mbi 4200 delegatë. Kjo deklaratë e tij erdhi pasi kryedemokrati Lulzim Basha njoftoi mbledhjen...

Berisha jep datën: Ja kur do të mbahet Kuvendi kombëtar i PD-së

Ish-kryeministri Sali Berisha, në takimin e tij zhvilluar në Lezhë, ka bërë thirrje se Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike do të mbahet më 11 dhjetor. Në këtë Kuvend Berisha do të synojë që të rikthejë referendumin, me anë të të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

 The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always...
- Advertisement -spot_img