No menu items!

video

VIDEO | Në pak sekonda ekzekuton me gjakftohtësi vëllanë dhe kunatën

Konfidenciale ka siguruar videon nga momenti kur Arsen Muskurti ka hyrë në biznesin e vëllait dhe kunatës së tij, para se t’i vriste të dy. Në momentin që hap derën e dyqanit, ai nxjerr armën nga brezi dhe hyn brenda....

Festa ishte private dhe videoja nuk duhej publikuar, thotë kryeministrja e Finlandës

Kryeministrja finlandeze, Sanna Marin ka pranuar se ka bërë festë të shfrenuar pas publikimit të videove private, por tha se është e zemëruar që pamjet, të cilat shkaktuan kritika nga kundërshtarët politikë, u zbuluan në media. “Këto video janë private...

Qytetarit ukrainas i bie raketa në momentin që po bënte një video

Rusia vazhdon të sulmojë Ukrainën me raketa e bomba në çdo moment të ditës dhe natës. Në fillim rusët thanë se qëllimi i tyre ishte çmilitarizimi i Ukrainës por me kalimin e ditëve ata kanë treguar se në shënjestër...

Bushati i ashpër ndaj Bashës: Realiteti nuk mësohet tek vilat e oligarkëve ku banon ti (Video)

Analisti Andi Bushati vuri disa herë në vështirësi mbrëmjen e kaluar në 'Open' ish-kryetarin e PD, Lulzim Basha.  Gjatë replikave, në një moment Bushati iu drejtua Bashës se realiteti nuk mësohet tek vilat e oligarkëve ku banon ai.  Pjesë nga debati Andi...

”Do dëgjoni çudira për Bashën”/ Meta publikon videon e vitit 2015

Presidenti i Republikës, Ilir Meta publikon një video të vitit 2015 ku ai flet për kreun e PD Lulzim Basha dhe që atëherë është shprehur se këtë të fundit populli do “dëgjonte çudi të mëdha”. “Të dashur miq, Më këtë...

Basha publikon videon: Ja si i përgjigjet Rama qytetarit (E plotë)

Kreu i Partisë Demorkatike, Lulzim Basha mori fjalën në parlament menjëherë pas mbarimit të diskutimit të kryeministrit Edi Rama. Kryedemokrati vendosi 3 herë një regjistrim audio ku pretendon se është një telefonatë e një qytetari me Ramën, ku ky i...

Qytetari pyet Ramën “nga të kemi”, Meta bën gallatë: As ai vetë se di (Video)

Një video e politikanëve shqiptarë është bërë virale së fundmi në rrjet.. Bëhet fjalë për një takim, në një kohë kur tashmë presidenti Ilir Meta, asokohe kryeministër shfaqej në shoqërinë e Edi Ramën, që mbante postin e Ministrit të...

I ngadaltë dhe pa shënjestër, Eden Hazard ka humbur identitetin (Video)

Eden Hazard është një prej yjeve të futbollit botëror, por transferimi te Real Madrid i ka zbehur shumë cilësitë e belgut. Në sfidën që Belgjika luajti mbrëmë ndaj Estonisë, Hazard u aktivizua për 61 minuta, por pa arritur të lërë...

Video/ Plas grushti midis tifozëve të Atalantës dhe Mançesterit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një lokal në Itali. Ultrasit e Atalantës kanë sulmuar ata të Mançester Junajtdi, në prag të ndeshjes midis dy ekipeve në Ligën e Kampioneve. E përditshmja ‘La Gazzetta dello Sport’, raporton se një...

Takat në kokë, ndërhyrje “horror” e Grizmanit ndaj Firminos (Video)

Supersfida e mbrëmjes së djeshme në Champions dhe e grupit B, Atletiko Madrid dhe Liverpul e cila përfundoi me rezultatin 2-3 për skuadrën e Jurgen Klopit, ka pasur një moment delikat në këtë takim. Antuan Grizman nga hero u shndërrua...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img