No menu items!

zoran millanovic

Presidenti i Kroacisë: Ballkani i Hapur pa Kosovën është ‘palidhje’

“Kosova është një shtet i dashur për ne dhe për mua, pa qëllimin që ta sfidoj dikë, sepse unë nuk jam këtu që ta sfidoj Beogradin ose dikë të tretë. Por, Kosova është shtet i parashikueshëm, ku funksionon një...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img