No menu items!

zgjerim

Zgjerimi i NATO-s do të ketë efekt destabilizues, thotë zv.ministri rus

Zëvendës ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Ryabkov thotë se zgjerimi i NATO-s me Suedinë dhe Finlandën do të ketë efekt destabilizues në botë. Sipas tij, anëtarësimi i dy vendeve skandinave nuk e shton sigurinë për aleancën ushtarake, shkruan France 24. “Ne...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img