No menu items!

zeri i amerikes

Turqia kërcënon me bllokim Zërin e Amerikës dhe mediat e tjera ndërkombëtare

Autoriteti mbikëqyrës i mediave në Turqi i ka dhënë afat prej 72 orësh tri agjencive ndërkombëtare të lajmeve që të marrin licencë për operim, ose në të kundërtën qasja në platformat e tyre do të bllokohet. Ilhan Tasci, deputet opozitar,...

Zëri i Amerikës: Berisha dhe mbështetësit e tij mbledhin Kuvendin

Ish kryeministri Sali Berisha ka mbledhur sot Kuvendin e thirrur prej tij dhe mbështetësve të tij, siç kishte njoftuar prej disa javësh. Data e zgjedhur, përban një simbolikë të fortë, sepse përkon me ditën e themelimit të Partisë Demokratike....
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img