No menu items!

xhovan pepaj

E rëndë në Angli, vritet me thikë 25-vjeçari shqiptar

Një shqiptar është ekzekutuar të shtunën më 4 dhjetor në Britaninë e Madhe. Xhovan Pepaj, 25 vjeç, u gjet i vrarë në Caley Road, rreth orës 03:15 të mëngjesit. Ai kishte marrë plagë të shumta thike dhe për pasojë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img