No menu items!

xhenoa

Shevçenko nis merkaton te Xhenoa, sytë nga një qendërmbrojtës shqiptar

Andri Shevçenko shpreson që entuziazmi që ka sjellë te Xhenoa ardhja e tij, të ndihmojë ekipin që të bëjë para në klasifikim dhe të shpëtojë nga zona e ftohtë. Por ai njëkohësisht është i ndërgjegjshëm se do të duhen...

Shevçenko zbarkon në Itali, sfidën e parë do ta luajë ndaj Murinjos

Andri Shevçenko do të nisë një aventurë të re si trajner, por ndryshe nga vitet e arta me Milanin, ukrainasi do të jetë në rolin e trajnerit. 45-vjeçari pasi shkroi historinë me Ukrainën në Kampionatin Europian, u largua pas pesë...

E bujshme/ Shevçenko pritet të drejtojë skuadrën e Serisë A

Goli në fund i Biankit në barazimin 2-2 ndaj Empolit nuk i mjafton Davide Balardinit për të shpëtuar pankinën e tij te Xhenoa. Pronarët e rinj të klubit nga Liguria “777 Partners”, kanë vendosur për të shkarkuar trajnerin dhe për...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img