No menu items!

wwe

Brock Lesnar rikthehet në WWE

Brock Lesnar dhe Roman Reigns do të përballen me njëri-tjetrin në një ndeshje Last Man Standing në SummerSlam. Gazetari i Hall of Fame, Bill Apter përmendi dy arsye pse Lesnar është rikthyer në SmackDown - lëndimi i Randy Orton...

Kampion në tre dekada të ndryshme/ Brock Lesnar fiton titullin e WWE

Brcok Lesnar doli triumfues në PPV-në e parë të vitit 2022, duke u shpallur kampioni i ri i WWE në sportin e wrestling. 44-vjeçari, i njohur si ''The Beast Incarnate'', arriti të mposhtë në një ndeshje të 5-fishtë, (Fatal 5-Way)...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img