No menu items!

vrasja

Vrasja dhe groposja e 8-vjeçarit në Fier, reagon kryeministri Rama

Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar si tejet të rëndë dhe tragjike rastin e djeshëm në Gërcallë të Fierit, ku u vra barbarisht nga fqinji 38-vjeçar, vogëlushi Mateo vetëm 8 vjeç.. Në një konferencë për shtyp, Rama theksoi se...

Autorët ishin tre/ Zbardhen detaje nga ekzekutimi i biznesmenit në Fier

Zbardhen detaje të reja në lidhje me ekzekutimin e biznesmenit 57-vjeçarit Demir Backa, dy ditë më parë në qytetin e Fierit. Sipas informacioneve më të fundit, dyshohet se mund të kenë qenë 3 persona të cilët janë përfshirë në...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Vangjeli nervozon Bardhin: Kush je ti që më akuzon mua?

Debat mes sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi dhe analistit Lorenc Vangjeli për vettingun në politikë. Të ftuar në emisionin “Opinion”, Vangjeli i kujtoi Bardhit vrasjen e ndodhur në Elbasan të Pjerin Xhuvanit, disa ditë para zgjedhjeve...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img