No menu items!

vonese

A u vonohet rroga deputetëve? Dashamir Shehi jep përgjigjen

Deputeti Dash Shehi në një intervistë ka folur ndryshe nga sa jemi mësuar. I ftuar në “Why Not” ai ka folur për punën si deputet, teksa tha se këtë profesion e bën me dëshirë të madhe dhe se nuk është...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img