No menu items!

vjedhje

Berisha tregon foton: Kandidati i PD në Durrës ka blerë vota

Lideri historik i PD, Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari i cili akuzon kandidatin e Lulzim Bashës, Luan Hoti për blerje votash në Manzë të Durrësit.  Denoncuesi thotë se Hoti ka paguar nga 50 mijë lekë për votë...

Autorë të disa vjedhjeve, arrestohen babë e bir në Lezhë, sekuestrohet armë zjarri e municion luftarak (Video)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Lezhës pasi akuzohen ëor vjedhje, një është shpallur në këkrim ndërsa një është proceduar penalisht.  Bëhet me dije se në pranga kanë rënë shtetasit Sokol Kolndreu, 67 vjeç, Arion Kolndreu, 25...

Hynte në banesa duke hapur dyert me kartë, arrestohet 51-vjeçari në Tiranë

Finalizohet operacioni i koduar “Banesa”, ndërsa janë zbardhur dhe dokumentuar 12 vjedhje banesash me mekanizmin e hapjes së dyerve me kartë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet A. N., 51 vjeç, i...

Kroaci, ish-ministrja arrestohet për vjedhje të fondeve të BE-së

Gjykata e Zagrebit ka dënuar me një muaj paraburgim Gabrijela Žalac-in, ish-ministre e integrimit të Kroacisë nga viti 2016 deri në vitin 2019 dhe tre nga ish-bashkëpunëtorët e saj deri në përfundim të hetimeve për një akt korrupsioni në...

Kreu 11 vjedhje, arrestohet 32-vjeçari në Vlorë

Njoftimi i policisë Vlorë/ Finalizohet– operacioni policor i koduar “Brava”, për veprimtarinë kriminale në fushën e vjedhjes. Zbardhen dhe dokumentohen 11 vjedhje banesash, të ndodhura në qytetin e Vlorës, arrestohet në flagrancë autori i dyshuar, me precedent të mëparshëm penal në...

Vjedhja e energjisë elektrike, arrestohen 12 persona, procedohen 12 të tjerë

Policia e Shtetit Evidentohen 31 raste të vjedhjes së energjisë elektrike/Vihen në pranga 12 shtetas, procedohen penalisht 12 shtetas dhe shpallen në kërkim 7 të tjerë. Strukturat e Policisë së Shtetit, në vijim të punës për parandalimin e vjedhjes së energjisë...

Vodhën energji elektrike, arrestohen 2 persona në Tiranë (Emrat)

Policia e Shtetit Strukturat e Policisë së Shtetit vijojnë punën për parandalimin e vjedhjes së energjisë elektrike. Si rezultat i kontrolleve të përbashkëta me OSHEE-në janë evidentuar 9 raste të vjedhjes së energjisë elektrike. Arrestohen në flagrancë 2 shtetas dhe shpallet në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img