No menu items!

viktime

Atentati në Tiranë, viktima pronari i një biznesi kromi

Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e rëndë e shënuar mbrëmjen e djeshme në aksin Tiranë-Durrës, ku u ekzekutua me breshëri plumbash Iljaz Çali. 35-vjeçari ishte duke lëvizur me mjetin tip “Rang Rover” që kishte marrë me qira, ku është...

Aksident i rëndë në aksin Qafë Thanë-Librazhd, 1 viktimë dhe 4 të plagosur

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar mesditen e sotme në aksin rrugor Qafë Thanë-Librazhd, në vendin e quajtur “Guroja”. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se një autobuz me pasagjerë është përplasur me një furgon. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetë...

E rëndë në Korçë/ Banesa përfshihet nga flakët, një viktimë dhe tre të plagosur

Një banesë është puërfshirë nga flakët ditën e sotme në Qytetin e Korçës. Mësohet se nga flakët e shumta ka humbur jetën një person, me emrin Vasil Dolani. Zjarri ka rënë në një banesë në lagjen 12, në zonën e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img