No menu items!

viktim

Koronavirusi: 547 të infektuar dhe 7 viktima në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 547 raste të reja me COVID, ndërkohë që në spitalet COVID po marrin trajtimin mjekësor 154 pacientë. Fatkeqësisht koronavirusi u ka marrë jetën 7 qytetarëve: dy qytetarë nga Durrësi 50...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img