No menu items!

valentino rosi

Të dielën gara e fundit, Valentino Rosi i jep fund karrierës në MOTO GP

Valentino Rosi më në fund ka vendosur t’i japë fund karrierës. Ikona e Moto GP-së në një intervistë, shpjegoi arsyen e këtij vendimi, por preku dhe disa momente nga karriera e tij legjendare. ‘Doktori’, siç e quajnë fansat, do të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img