No menu items!

tropoje

Berisha i drejtohet Ramës nga Tropoja: Nuk ka forcë që më ndal

Ish-lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha kishte një mesazh të drejtpërdrejt nga Tropoja për kryeministrin Edi Rama. Teksa mbante fjalën e tij në Foltorem Beeisha tha se nuk ka forcë që e ndal në misionin e tij. Sali Berisha: “Ia...

Berisha: Armiqtë i kanë tmerr vizitat e mia në Tropojë

Nga të gjitha takimet që ka zhvilluar me demokratët, ai në Tropojë mund të konsiderohet ndër më të “vështirët” për Sali Berishën. Kjo pasi ish-kryeministri e pati pothuajse të pamundur që ta mbyllte foltoren që zhvilloi këtë të mërkurë. Të...

Berisha: Basha po ofron poste në kabinetin e Ramës

Ish-Kryeministri Sali Berisha zhvilloi sot një takim me demokratët në qytetin e Bajram Currit. Takimi u mbaj në Pallatin e Kulturës së qytetit të Bajram Currit. Berisha ka njoftuar se takimet me demokratët do të vijojnë dhe në ditët në...

Berisha njofton Foltoren e rradhës, fton demokratët t’i bashkohen

Ish-kryeministri dhe lideri historik i Partisë Demorkatike, Sali Berisha ka njoftuar "Foltoren" e radhës më 1 dhjetor. Takimi do të zhvillohet në qytetin e Bajram Currit në orën 16:30 te Pallati i Kulturës “Dardania.” Berisha fton të gjithë demokratët e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img