No menu items!

tritan shehu

Tritan Shehu: Kuvendi Kombëtar një domosdoshmëri për PD-në

Ish-ministri i Shëndetësisë, dhe deputeti Tritan Shehu është shprehur se Kuvendi Kombëtar është një domosdoshmëri për Partinë Demokratike, ndryshe sipas tij situata shkon drejt përkeqësimit. Shehu shprehet se 11 dhjetorin e pret me optimizëm dhe se tashmë ka ardhur koha...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img