No menu items!

tortura

Ukraina thotë se janë gjetur trupa me shenja torturash afër Kievit

Trupat e nëntë civilëve, disa me shenja torture, janë gjetur në qytetin Borodyanka jashtë kryeqytetit ukrainas, Kiev, tha një zyrtar i lartë i policisë. "Këta njerëz u vranë nga pushtuesit dhe disa tregojnë shenja torture. Dua të theksoj se këta...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img