No menu items!

tomas tuhel

VIDEO | Tension dhe përplasje mes dy trajnerëve, Tomas Tuhel dhe Antonio Konte

Trajnerët Tomas Tuhel dhe Antonio Konte kanë pasur përplasje mes tyre, gjatë dhe pas përfundimit të ndeshjes Çelsi-Totenhem, e cila u mbyll me rezultatin 2-2. Përplasja filloi në pjesën e dytë të ndeshjes, kur Tuhel i është vërsulur Kontes në...

32 fitore në Champions/ Statistika e frikshme e Tuhel

Tekniku i Çelsit, Tomas Tuhel u bë sonte trajneri me më shumë fitore në pesëdhjetë ndeshjet e para në Ligën e Kampionëve. Në fakt, timonieri i kampionëve në fuqi të Champions-it ka arritur 32 suksese, aq sa edhe bashkëkombasi i...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img