No menu items!

telefonate

Rama telefonon Zelensky-in, ja për çfarë bisedoi me Presidentin e Ukrainës

Pas lajmit të presidentit të Ukrainës, Zelensky se ka zhvilluar një bisedë telefonike me Edi Ramën, ka ardhur dhe reagimi i Kryeministrit të vendit. Krahas publikimit të bisedës me Zelensky-n, Rama ka shkruar se i ka shprehur presidentit ukrainas...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img